آرایش در دوران بارداری و ترفندهای خاص آرایشی

آرایش در دوران بارداری و ترفندهای خاص آرایشی

آرایش در دوران بارداری و ترفندهای خاص آرایشی

آرایش در دوران بارداری ممکن است گاهس خسته کننده و دشوار به نظر برسد.ترفندهای زیر به خانم های باردار کمک می کند تا با کسالت این دوران راحت تر کنار آمده و سرحال تر به نظر برسند.
برخی از زنان باردار متوجه می شوند که رنگ طبیعی لب هایشان تیره تر شده است، عده ای هم به کل رنگ لب هایشان را از دست می دهند.اگر در چنین شرایطی قرا گرفته اید و به علت تهوع بارداری نمی توانید از رژ لب استفاده کنید و یا ترجیج می دهید مواد آرایشی را در این دوران کنار بگذارید، می توانید از رنگ های طبیعی آرایش کنید.
خستگی
اگر خسته هستید و می خواهید فورا هشیار و سرحال به نظر برسید، از فرمژه یا ریمل حالت دهنده استفاده کنید. مژه های فر شده، توجه را به سمت بالا جلب کرده و چشم ها را سرحال تر نشان میدهند.

cd14
پاک کردن ریمل
ریمل های ضد آب، به سختی پاک می شوند و این ترفند نه تنها برای خانم های باردار، بلکه برای بقیه افراد هم واقعا کارساز است.
برای اینکار، زیر ریمل ضد آب، مژه ها را با ریمل معمولی بپوشانید.با این روش، مژه ها بسیار راحتر پاک می شوند و در ضمن، حالت دادن و شانه کردن مژه ها با ریمل معمولی،باعث می شود که ریمل ضد آب طبیعی تر و جذاب تر جلوه کند.
سرحال شدن
کمی ژل رژ گونه را به قسمت گردی گونه ها بزنید.این روشی بسیار موثر برای سرحال به نظر رسیدن شما خواهد بود.
رژ گونه پودری یا کرم پودر، ممکن است پوست را مات و خسته تر از آنچه هست نشان دهد.
کشیدگی پوست دور چشم
ناحیه زیر چشم را مرطوب نگه دارید و با کرم چشم، انعطاف پذیری پوست را حفظ نمایید.
چشم های خسته
سایه ای به رنگ روشن و خنثی را روی پلک بالا بزنید.زیر ابروها را با سایه ای روشن( یا شب ها با سایه ای اکلیلی) روشن تر کنید.این کار، توجه را از پلک های خسته و افتاده منحرف می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...