روش های خانگی پرپشت کردن ابرو

روش های خانگی پرپشت کردن ابرو

روش های خانگی پرپشت کردن ابرو

?معجزه زیتونی

از فواید روغن زیتون زیاد شنیده اید اما شاید ندانید به رشد ابروهاهم کمک می کند. کافی است هر شب کمی روغن زیتون را با گوش پاک کن روی ریشه های قسمتی که ریخته، بمالید و فقط روی قسمت های خالی و جاهایی که می خواهید مو رشد کند، روغن بگذارید. بعد موهایابرو را با مسواک مخصوص شانه کنید و صبح روغن ها را بشویید.

ابروی ضخیم می خواهید!؟

?چرب و چیلی شوید

شما را نمی دانم اما من هرگز فکر نمی کردم با وازلین بتوان ابروها را تقویت کرد! کافی است دو بار در روز وازلین روی موهای ابروی تان بمالید تا تاثیرش را ببینید. البته وازلین بیشتر روی ضخامت مویابروها تاثیر دارد و آنها را ضخیم تر می کند؛ در نتیجه ابروها پرتر به نظر می رسند. اگر ابروهای باریک ولی پر و یکدست می خواهید، حتما این روش را امتحان کنید و از نتیجه اش لذت ببرید.

رپشتی در کوتاه ترین زمان

?بدبو اما موثر

می خواهید ابروهای تان ظرف مدت کوتاهی رشد کرده، ضخیم و پرپشت شوند؟ با روغن کرچک به هردو خواسته تان می رسید. مقدار کمی از آن را روی ریشه ابروها مالیده، ماساژ داده و بعد ابروها را شانه کنید. البته اگر نمی خواهید دچار مشکل موی زائد شوید، فقط روی خطابروی تان را با این روغن ماساژ دهید. برای ماساژ سرانگشتان تان را به روغن کوچک آغشته کرده و در جهت خواب موها را روی ابرو بکشید طوری که ساقه و ریشه آنها را کمی آغشته کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...