زیباترین رنگ موها برای چشم های آبی با توجه به تون پوست کدام هستند

زیباترین رنگ موها برای چشم های آبی با توجه به تون پوست کدام هستند

زیباترین رنگ موها برای چشم های آبی با توجه به تون پوست کدام هستند

یکی از بهترین شیوه های تغییر چهره در افراد، رنگ کردن موهاست و همانطور که در مقالات گذشته مه شو اشاره کردیم، برای ایجاد این تنوع زیبا، بهتر است در وهله اول، رنگ پوست و چشمهای خود را حتما در نظر بگیرید، چرا که انتخاب صحیح در این مورد، چهره را شاداب تر، جذاب تر و حتی جوان تر نشان خواهد داد.

 

dce7
چگونه تون پوست خود را دقیق تر بشناسیم؟
یک شیوه جالب برای تشخیص تون پوست این است که به رگ های مچ دست خود نگاه کنید. چنانچه رنگ این رگ ها، سبز باشد، تون پوست شما گرم و در صورتیکه آبی باشد، تون پوست شما سرد خواهد بود.
راه دیگر این است که قطعه ای طلا و قطعه ای نقره راکنار صورت خود نگه دارید،اگر نقره با پوست شما زیباتر و باشکوه تر به نظر برسد، تون پوست شما سرد و چنانچه طلا، زیباتر باشد، تون پوست گرمی دارید.
در ضمن، اگر رنگ هایی مثل زرد، نارنجی ، قرمز یا قهوه ای تیره بیشتر به شما می آید، بنابراین احتمالا تون گرمی دارید و اگر اکثر مواقع رنگ های آلویی، لوندر، سبز زمردی، خرمایی و آبی ملوانی را انتخاب می کنید، پس احتمالا تون پوست شما سرد است .
حالا که تون پوست خود را دقیق تر شناختید،رنگ موی مناسب با رنگ پوست و چشم های خود را هم با دقت نظر بیشتری انتخاب خواهید کرد.
چه رنگ مویی با چشمهای آبی زیباتر است؟
برای تون های گرم و چشم های آبی،رنگ موهای مسی، شرابی، شاه بلوطی، قهوه ای عسلی، ماهوتی و قهوه ای طلایی گزینه هایی برترخواهند بود.
این رنگ های گرم، رنگ پوست شما را درخشان و چشمان دریایی شما جذاب تر نشان خواهند داد.
در ضمن، رنگ موی طلایی تیره با رگه های باریک های لایت قرمزهم در این حالت، بسیار شیک و باشکوه به نظر خواهد رسید.
اضافه کردن های لایت به موها، ایده ای عالی برای شادابی و عمق هر چه بیشتر موها محسوب می شود.
یکی دیگر از انتخاب های خوب شما در این مورد، می تواند رنگ قهوه ای مایل به قرمز ملایم همراه با های لایت های طلایی فوق العاده زیبا باشد.
این نکته مهم را هم فراموش نکنید که گاهی رنگ های بسیار تیره مثل سیاه کهربایی یا قهوه ای خیلی تیره، پوست شما را خسته و کسل نشان می دهد.
اگر پوستی تیره با ته مایه گرم و چشمان آبی دارید،بنابراین از بهترین انتخاب ها برای شما،رنگ های مسی، قرمز و برنز خواهد بود.فقط مطمئن شوید که این رنگ ها کاملا طبیعی به نظررسیده و ظاهری مصنوعی را برای چهره شما ایجاد نمی کنند.
چنانچه تون پوست سردی دارید، رنگ هایی مثل قهوه ای خاکستری، بلوند پلاتینی و قهوه ای مایل به قرمزروشن، فوق العاده جذاب خواهند بود.
رنگ های گندمی و قهوه ای روشن هم برای خانم هایی با تون پوست سرد و چشم های آبی، بسیار زیبا هستند.
چنانچه پوستی سبزه و چشمانی آبی دارید، بنابراین رنگ های شاه بلوطی و به رنگ قهوه، رنگ های مناسب و جذابی خواهند بود.
از انتخاب رنگ موهای مسی و برنز با تون های سرد اجتناب نمایید، چرا که این رنگ ها، چهره را نحیف و رنگ پریده و کسل نشان می دهند.
به طور کلی، هر چند پوست روشن تر باشد، انتخاب های بیشتری در خصوص رنگ های روشن خواهید داشت.
بلوند شامپاینی و بلوند عسلی برای افرادی که تون سرد وچشمهای آبی دارند، بسیار زیبا و مسحور کننده هستند.
مهم نیست کدام یک از این رنگ ها را انتخاب می کنید، مهم این است که رنگ مورد نظر شما، تاکیدی بر زیبایی چشم های دریایی شما باشد. در ضمن فراموش نکنید که انتخاب یک مدل موی مناسب با چهره شما نیز تاثیر بسزایی در تکمیل این جذابیت خواهد داشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...