نکته های آرایشی برای پوست های سفید و چشمان مشکی

نکته های آرایشی برای پوست های سفید و چشمان مشکی

نکته های آرایشی برای پوست های سفید و چشمان مشکی

نکته های آرایشی برای پوست های سفید و چشمان مشکی :شما هم دارای پوست سفید و چشمان مشکی ای هستید؟ این مقاله را بخوانید تا با یک آرایش زیبا برای پوست های سفید و چشم های روشن آشنا شوید.

نکته های آرایشی برای پوست های سفید و چشمان مشکی

نکته های آرایشی برای پوست های سفید و چشمان مشکی

میکاپ درست نکات خیلی حساس و ظریفی دارد که با رعایت این موارد می شود به نتایج خوب و مفیدی دست پیدا کرد. یکی از مواردی که بهتر است حتما به آن اهمیت داده شود، توجه به رنگ پوست و متناسب کردن رنگ میکاپ با آن و مهمتر از آن رنگ چشمهاست. در اینجا چند راهنمایی برای میکاپ ساده ولی مهم را با هم می خوانیم:

۱ – ضد آفتاب مورد نظر را که در مورد پوستهای سفید هم می تواند بی رنگ و هم رنگی باشد که در صورت رنگی بودن کمی پوست را از سفیدی مطلق خارج خواهد ساخت را بر روی پوست زده و با ضربه ی چهار انگشت آن را کاملا بر روی چهره بخوابانید ،پس از یک تا دو دقیقه که ضد آفتاب کاملا جذب شد از مقدار کمی کرم پودر هماهنگ با رنگ سفیدی پوست نه سفید تر از آن بلکه به حالتی که پوست شما را به رنگ هلویی وصورتی زیبایی در آورد ودر عین حال تفاوت چندانی هم با رنگ گردن نداشته باشد ،استفاده کرده و یک لایه که تمام منافذ پوست را بپوشاند بزنید و باز کمی صبر کرده تا به طور یکنواخت بر روی پوست شما بنشیند .سپس در صورت تمایل به خارج شدن پوست از براقی ومات شدن می توانید از پنکیک هماهنگ با کرم پودر مصرفی استفاده کرده و صورت را برای آرایش آماده سازید.

۲- بسته به رنگ لباس سایه ها را هماهنگ با آن انتخاب کرده و از روشن ترین رنگ سایه برای زیر ساخت تا تیره ترین آنها از بالا به پایین به ترتیب سایه ها را بزنید و چشمها را برای کشیدن خط چشم آماده سازید. در صورتی که لباس شما مشکی است از سایه ی سفید برای زیر ساخت در تمامی سطح پشت چشم تا نزدیک ابروها زده و بقیه ی سایه را با استفاده از خط چشمی که قرار است بکشید پر کنید.

۳ – چون رنگ سفید با مشکی متضاد است استفاده از خط چشم سیاه و معمولی بین پوست و چشم کاملا جدایی انداخته و چهره و اعضای صورت را از هم تفکیک کرده آن را به صورت یک نقاشی نشان خواهد داد، بهتر است برای جذابیت بیشتر و هماهنگی اجزای آن از سایه یا مدادهای دودی و خاکستری تیره برای کشیدن خط چشم استفاده کرده و به شکل هاله ای در پشت وزیر چشم کشیده و در انتهای چشم به بیرون ادامه دهید و سپس خط پشت چشم را در گوشه به شکل مثلثی پهن کنید.از سرمه های سنگی دودی رنگ که بسیار چشمها را جذاب تر نشان می دهد و یا مدادهای مشکی خشک داخل چشمها بکشید و تنها مژه های پلک بالایی چشمها را ریمل بزنید و از زدن ریمل به مژه های پلک پایینی خودداری کنید.

۴ – در مورد چشمهای سیاه ریز فقط درپشت چشمها خط چشم ظریف و باریک و بلندی کشیده و ریمل را هم بر روی مژه های بالایی و هم پایینی بکشید.

۵- با داشتن چشمهای سیاه و پوست سفید بهتر است رنگ رژ لب را از رنگهای گرم و شاد مثل قرمز ،سرخابی و بنفش انتخاب کنید بخصوص زمانی که لباستان مشکی است و در مواقعی که لباس به رنگهای دیگری است هماهنگ با رنگ لباس رژ لبتان را انتخاب نمایید.

۶- رژگونه را همیشه با رژ لب هماهنگ کنید با این تفاوت که اگر رژ لب را از رنگهای شاد و پر رنگ انتخاب می کنید رژ گونه را ملایم تر و بر عکس اگر رژ لب را ملایم و کمرنگ انتخاب می کنید رژ گونه را پررنگ تر بزنید تا چهره ا ی با پوست سفید را نه چنان رنگارنگ کرده باشید و نه زیاد بی روح .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...