چرا نتیجه خوبی از ریمل زدن نمی گیریم

چرا نتیجه خوبی از ریمل زدن نمی گیریم

چرا نتیجه خوبی از ریمل زدن نمی گیریم

ریمل یکی از ابزار بسیار محبوب خانم ها بوده و داشتن مژه هایی زیبا و پرپشت حتی بدون هیچ گونه آرایشی دیگر می تواند بسیار زیبا و جذاب باشد.
در این مقاله، قصد داریم چند نکته طلایی را در مورد نحوه ریمل زدن، طوری که تاثیر آن را چند برابر کند صحبت خواهیم کرد:
احتمالا بارها برای شما پیش آمده که بعد از مدت کوتاهی پس از خرید ریمل متوجه شدید که حجم ریمل کمتر شده و اصطلاحا سریع خشک شده است.این مورد بخصوص زمانیکه ریملی با قیمت بالا خریداری کرده باشید می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.
فراموش نکنید یکی از کارهایی که برخی افراد در هنگتم ریمل زدن انجام می دهند این است که برس ریمل را داخل ریمل کرده و مرتب آن را خارج می کنند.با اینکار، هوا وارد ریمل شده و ریمل شما زودتر از زمانی که انتظار دارید خشک می شود.برای جلوگیری از اینکار، برس را در داخل ریمل بچرخانید و حجم مناسبی از ریمل را روی مژه ها بزنید.برس را پر نکنید.
بسیاری از موارد، این حجم ریمل نیست که نتیجه خوبی در پی ندارد، بلکه نوع و مدل برس ریمل است که نتیجه مثبت یا منفی خواهد داشت.بهتر است وقتی برس پهنی را خریداری می کنید ، آن را پس از استلیزه کردن، برای ریمل های بعدی نگه دارید
نکته بعدی این است که به جای اینکه مژه ها را با حجم زیاد ریمل بپوشانید، بعد از زدن لایه اول کمی صبر کرده و بعد لایه دوم و بعد لایه بعدی را بزنید.با این روش، مژه ها پرتر ، طبیعی تر و زیباتر خواهند شد.

dc17
یکی از نکات مهم دیگر در ریمل زدن این است که ریمل را علاوه بر اینکه بدون هیچ وقفه و با حجم زیاد می زنید ، مژه ها را بعد از ریمل زدن شانه نمی زتید.شاید تعجب کنید.اما یکی از عللی که موجب می شود در طول روز، تکه های ریمل بر روی صورت پخش می شود این است که مژه ها را شانه نمی زنید.بنابراین بعد از هر بار ریمل زدن، مژه ها را با برس مخصوص مژه به آرامی شانه زده و مرتب کنید.با اینکار علاوه بر اینکه مانع از ریختن ریمل بر روی صورت و خراب شدن آرایش خود در طول روز می شوید، مژه ها حالت طبیعی تر و زیباتری هم پیدا می کنند.
در ضمن به خاطر داشته باشید با افزایش سن، رفته رفته ممکن است حجم مژه ها کمتر و حتی صاف تر شوند.توصیه می کنیم با تقویت مژه ها و پاک کردن ریمل از روی مژه هاقبل از خواب ، این روند را به تاخیر انداخته و زیبایی طبیعی مژه ها را حفظ کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...