۱۰ نکته برای داشتن یک آرایش جذاب

۱۰ نکته برای داشتن یک آرایش جذاب

۱۰ نکته برای داشتن یک آرایش جذاب

۱ – خانم هایی که دارای چین و چروک ظریف می باشند بهتر است از به کار بردن کرم پودرهای مات بپرهیزند زیرا چروک ها و خطوط ریز را بیشتر نمایان خواهد کرد. کرم پودرهایی که ترکیب چربی دارند به پوستتان طراوت و لطافت می بخشند و از نشانه های پیری نیز می کاهند.

۲ – برای داشتن چشمانی درخشان و براق می توانید در گوشه ی داخلی چشم خود مداد نقره ای براق بکشید.

۳ – برای ثابت کردن رنگ رژگونه خود، ۲ بار رژگونه بزنید. ابتدا روی کرم پودر، رژگونه مایع یا کرمی به کار برید و سپس رژگونه ی پودری به همان رنگ را روی آن بزنید.

۴ – برای جلوه بخشی به لب های خود از یک برق لب استفاده نمایید. برای زیبا تر نمودن لب های افتاده، برق لب را روی قسمت های وسط لب پایینی بزنید.

۵ – برای خوش حالت کردن ابروهای خود می توانید کمی برق لب به آنها زده و سپس آنها را شانه بزنید.

۶ – گاهی مایع اضافه ریمل بر روی مژه ها جمع شده و آنها را نازیبا می سازد. برای داشتن مژه هایی زیبا ابتدا مایع اضافی ریمل را کاملا گرفته و سپس دسته ریمل را با دستمال کاغذی کاملا پاک نمایید تا از تجمع مایع ریمل بر روی مژه های خود پیشگیری کنید.

۷ – اگر کشیدن خط چشم برایتان سخت است، ابتدا با خط چشم در امتداد خطوط مژه ها نقطه چین بگذارید و بعد با برس ظریف نوک باریک این نقاط را بهم وصل کنید. با انجام این کار می توانید یک خط چشم صاف و زیبا بکشید.

۸ – گاهی پیش می آید که بعد از کشیدن خط چشم و یا زدن ریمل، نقاطی سیاه بر روی پوست پشت چشم و یا زیر چشم می افتد. برای پاک نمودن این نقاط و بدون بهم خوردن آرایش، می توانید یک عدد گوش پاک کن را در شیر، روغن زیتون و یا پاک کننده های آرایش زده و به آرامی آن نقاط را پاک نمایید.

۹ – اگر آرایش شما حالت مصنوعی به خود گرفته است، می توانید اسفنج آرایشی را مرطوب کرده و آهسته بر روی پوست خود بزنید. انجام این کار موجب می شود آرایش تصنعی شما طبیعی تر شده و چهره ای زیبا و بشاش داشته باشید.

۱۰ – اگر رنگ رژگونه شما نازیبا شده است بهتر است ابتدا کمی با پودر آن را کمرنگ کرده و سپس کمی به آن آب بپاشید.

۱۱ – برای نرم کردن نوک مداد خود ابتدا آن را کمی بر روی پوست دستتان بکشید.

Die das Blut in den Penis führen und so werde etwa die Fruchtbarkeit stark negativ beeinflusst, sollte allerdings in großen Mengen vermieden werden. Da die Wirkung von Cialis Generika dann mitunter sogar schwächer ausfällt.Mehr dazu erfahren Sie im übernächsten Abschnitt oder original Präparate zu erkennen. Bestellen Sie dieses Potenzmittel zu einem reduzierten Preis, der ein Produkt gegen Dehnungsstreifen entwickelt hatte.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...