مزیت خط چشم مایع

مزیت خط چشم مایع

مزیت خط چشم مایع

این نوع خط چشم ها مانداری بسیار بالایی دارند و ساعت ها روی پلک چشم باقی می مانند بدون آن که ترک بخورند. بنابراین یک خط چشم مایع می تواند انتخاب مناسبی برای چشمان شما باشد. اما کار کردن با آن به کمی مهارت نیاز دارد.

نوع خط چشم‌ مایع از سایر انواع خط چشم ها خشن تر و خطرناک تر‌اند و دست‌ های محکم و توانایی و مهارت زیادی می‌ خواهد بنابراین باید به خوبی تمرین کنید تا نتیجه مورد دلخوه را به دست آورید.
زمانی که از این نوع خط چشم مایع استفاده می‌کنید باید آن را سفت تر از یک مداد بگیرید. این نوع خط پشم برای شب خوب است و مناسب به نظر می‌ آید. بهتر است هنگام استفاده از آن، به جای کشیدن یک خط سخت، از خط های کوتاه استفاده کنید تا چشمتان آسیب نبیند.

برای کشیدن خط درون چشم، بهتر است از مداد های چشم استفاده نکنید؛ زیرا می تواند موجب تحریک و عفونت چشم شود. بهترین گزینه برای این منظور استفاده از خط چشم مایع است.

اگر چه رنگ های مختلفی از خط چشم وجود دارد. اما همچنان رنگ مشکی آن جزء پر طرفدارترین ها محسوب می شود. علاوه بر این استفاده از خط چشم مشکی می تواند چشم های شما را روشن تر از آن چه هست نشان دهد و به زیبایی شما بیفزاید.

بهتر است خط چشمی که انتخاب می نمایید ضد آب نباشد تا به راحتی از چشمانتان پاک شود و موجب شل شدن پوست حساس دور چشم در طولانی مدت نگردد.

اگر می خواهید خط چشم مایع خوب، کاملا مشکی با قلمی نرم خریداری کنید، پیشنهاد ما به شما خط چشم هایی چون پایس، کالاس، آمیتیس و کاپریس می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...