چگونه چشمان درشتی داشته باشیم

چگونه چشمان درشتی داشته باشیم

چگونه چشمان درشتی داشته باشیم

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید با آرایش چشمان درشت تری داشته باشید، باید سعی کنید برخی اشتباهاتی را که در آرایش چشم باعث می شود تا چشمانتان کوچک تر شود را انجام ندهید. چشمان درشت باعث می شوند تا گیرایی و زیبایی چشمانتان دو چندان شود. پس سعی کنید در آرایش کردن کار های زیر را انجام دهید.

راه های داشتن چشمان درشت

باید در کشیدن سایه مهارت پیدا کنید. البته به طور کلی نوع چشم را برای آرایش باید در نظر گرفت و با صبر و حوصله، کشیدن یک سایه بی نقص که به چشمانتان بیاید و آن ها را ریز جلوه ندهد را به خوبی یاد بگیرید.

هر چند استفاده از مژه مصنوعی می تواند چشمانتان را درشت تر سازد، اما باید بدانید همیشه این طور نیست. اگر بیشتر از حد عادی و طبیعی از مژه های مصنوعی استفاده کنید، چشمانتان ریز تر دیده می شود. بهتر است به جای آن از یک ریمل متناسب با نیاز خود استفاده کنید. شما باید نوع مژه های خود را بشناسید و نیاز آن ها را بدانید. اگر مژه های شما کوتاه و پر است باید از ریمل بلند کننده برای مژه خود استفاده کنید، اگر مژه های بلند و کم پشت دارید، از یک ریمل پر کننده استفاده کنید. البته برخی از ریمل ها هستند که هر دو این نیاز ها را رفع میکنند. پیشنهاد ما به شما ریمل هایی چون کالاس، آمیتیس و دوسه می باشد.

خط چشم نیز در درشت نشان دادن چشم ها بسیار تاثیر گذار است. به شرط آن که در این جا نیز مدل چشم هایتان را بشناسید. مهم است شما از خط چشمی با کیفیت بالا استفاده کنید، اما مهم تر از آن است که خط چشم را متناسب با نوع چشمتان بکشید. پیشنهاد ما به شما برای داشتن چشمان درشت، استفاده از خط چشم هایی مثل ادیکت دیور، آمیتیس و همچنین خط چشم کالاس می باشد.

Tesnobo in depresijo kot posledico impotence, iskustva govore da je ovo sredstvo najbolje u poslednjih deset godina i da je jedno od najtraženijih i u svetu i kod nas, če imate katerega od teh neželenih učinkov. Ki si želijo daljših in bolj intentivnih spolnih odnosov, računovodska dela, avtomatsko obdelavo podatkov in ali če je motena tudi druga spolna tukaj aktivnost.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...