از کدام رنگ مداد ابرو استفاده کنم؟

از کدام رنگ مداد ابرو استفاده کنم؟

از کدام رنگ مداد ابرو استفاده کنم؟

همه ما ابروهایی کاملا بی نقص نداریم. اما به لطف محصولات آرایشی چون مداد ابرو، می توانیم ابروهایی ریبا و خوش فرم داشته باشیم.
سعی کنید همیشه مداد ابرو را مناسب با رنگ مو و پوست خود انتخاب نمایید. زیرا اگر رنگی که انتخاب می کنید از ابروهایتان خیلی تیره تر باشد، در صورت غیر طبیعی دیده می شود و توی ذوق خواهد زد و اگر رنگی روشن تر را برای مداد ابرو انتخاب کنید به زیبایی شما کمکی نخواهد کرد.
سعی کنید اکر رنگ مو های خود را تغییر می دهید، متناسب با آن نیز ابروهایتان را پررنگ یا کم رنگ کنید. زمانی که رنگ ابروی خود را چه به صورت مش یا هایلایت و یا یکدست رنگ می کنید و همزمان با آن در شک هستید که رنگ ابرویتان را نیز تغییر دهید یا نه بهتر است بدانید که اولین چیزی که با این تغییر باید در نظر گرفت رنگ پوست خودتان است چرا که گاهی رنگ موی شما قهوه ای تیره با پوستی گندمی است اما ابرویتان مشکی که این تضاد نزدیک به هم چهره را جذاب تر خواهد کرد و یا اگر پوست روشن با رنگ مویی روشن و بلوند دارید، اگر همزمان ابرو را نیز به همین روشنی در بیاورید، چهره ای کاملا بی روح خواهید داشت که همیشه باید با آرایش های تند آن را از این حالت در آورید پس توصیه می شود:
ابتدا بدون در نظر گرفتن رنگ مو، رنگ پوستتان را در نظر گرفته و رنگ ابرو را بر اساس آن تغییر و یا ثابت نگه دارید برای مثال فردی که پوستی روشن با ابروی مشکی داشته و هم اکنون رنگ موی خود را بلوند کرده بهتر است یک تا دو درجه رنگ ابروی خود را روشن کند و یا کسی که چهره ای سبزه دارد و رنگ مو را روشن کرده بهتر است رنگ ابرو را چهار پنج درجه نسبت به رنگ ریشه روشن کند زیرا در افراد سبزه برخلاف افراد سفید پوست، روشنی رنگ ابرو چهره را بازتر نشان خواهد داد. گروه رنگ مو های قرمز نیز بهتر است با هر رنگ پوستی ابرو را تیره نگه دارند. گروه زیتونی با پوست های سفید و روشن، رنگ ابرو را تنها یکی دو درجه روشن تر از رنگ مو کنند و گروه زیتونی با پوست های تیره نیز می توانند آن را کاملا روشن سازند.
می توانید از مداد ابروهایی با رنگ بندی متنوع چون کاپریس، آمیتیس، ایزادورا، کالاس و بورژوآ استفاده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...