رژ لب مناسب برای دندان های زرد و کدر

رژ لب مناسب برای دندان های زرد و کدر

رژ لب مناسب برای دندان های زرد و کدر

اگر شما به هر دلیلی دندان های زرد و کدری دارید و حتی با جرم گیری هم موفق به از بین بردن آن نشدید، بهتر است از راهکار های آرایشی مانند رژ لب برای سفید تر نشان دادن دندان های خود استفاده کنید. زیرا سفید بودن دندان ارتباط مستقیم با زیبایی لب ها دارد.
اگر دندان هایتان زرد است، بهتر است از رژ لب های شاد با رنگ های براق استفاده نکنید؛ بلکه از رژ های مات استفاده نمایید. زیرا رنگ مات رنگ زرد دندان را می کاهد و از نمایان شدن آن جلوگیری می کند.
بهتر است از رنگ های جیغ همچون قرمز و نارنجی نیز استفاده نکنید. این رنگ ها بیشتر به کسانی که دندان های مروارید شکل دارند، پیشنهاد می شود.
به طور کلی استفاده از رژهایی با ته رنگ زرد، موجب انعکاس بیشتر رنگ زرد بر دندان ها می شود. پس بهتر است از رژهایی با ته رنگ آبی استفاده کنید. به عنوان مثال از رژلب صورتی یا قرمز با ته رنگ آبی استفاده نمایید.
اگر نمی خواهید رنگ رژ لب مورد علاقه خود را کنار بگذارید، می توانید از برق لب هایی که دارای درخشش آبی ظریفی هستند، روی هر رنگی استفاده کنید.
این رنگ ها باعث می شوند تا دندان هایتان سفید تر و روشن تر دیده شوند.
علاوه بر این، در کنار این راهکار ها می توانید با استفاده از رنگ های درست برای قسمت های مختلف چهره خود، کاری کنید که کدری دندانتان کمتر به چشم بیاید. مثل استفاده از کرم های برنز برای صورت و یا سایه های سرد برای چشم ها. زیرا سایه ها با خطای دیدی که ایجاد می کند می تواند توجه را از زردی دندان منحرف نماید.
از بهترین رژ لب های مات که می توانید از آن ها استفاده کنید، می توان مارک هایی همچون کالاس، دوسه، نوت و لورال را نام برد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...