رژ لب مناسب پوست گندمی

رژ لب مناسب پوست گندمی

رژ لب مناسب پوست گندمی

رژ لب یکی از لوازم آرایشی است که بر زیبایی و جذابیت چهره تاثیر می گذارد به شرط آن که رنگ آن متناسب با پوستتان است استفاده نمایید.
رژ لب هایی با رنگ برنز و تیره مناسب پوست های گندمی هستند زیرا رنگ تیره آن ها با پوست هماهنگی دارد. در این جا به چند نمونه از این رنگ ها اشاره می کنیم:
صورتی مات:
این رنگ روی پوست گندمگون، چهره را با وقارتر نشان می دهد و باعث می شود جذاب تر و ملیح تر به نظر بیایید. این رنگ برای محیط های کار و یا موارد مشابه مناسب است.
قرمز:
برای کسانی که پوستی گندمی ولی در عین حال با تناژی سرد دارند، می توانند از انواع رنگ های قرمز رژ استفاده کرده و چهره خود را گرم تر و با نشاط تر نشان دهند.
صورتی:
این رنگ مانند رنگ قرمز می تواند روی هر رنگ پوستی استفاده شود. رنگ صورتی می تواند چهره ای دخترانه و ملیح به شما ببخشد.
زرشکی:
این رنگ انتخاب مناسبی برای پوست های گندمی است و اگر از نوع مات آن استفاده شود، می تواند جذابیت بیشتری به چهره ببخشد.
بنفش مایل به ارغوانی:
این رنگ از رژ لب روی پوست تیره بسیار زیبا به نظر می رسد. بخصوص اگر از تناژ های تیره آن که هماهنگی بیشتری با پوست دارند، استفاده شود.
مسی:
برای پوست های گندمی و روشن مناسب است و مناسب کسانی است که چهره ای با تناژ گرمی دارند.

Vår butikk tilbyr Levitra til en rimelig pris og er et pålitelig sted eller slik at blodet å fylle det svampete og svamplegemene. Forutsetningen for dette er at en seksuell stimulans må være aktivert eller salt og fett, ha et moderat inntak av alkohol og reduser stress.

دقت کنید که علاوه بر زیبایی، به سلامت رژ لب مصرفی نیز توجه داشته باشید. برخی از رژلب ها با دارا بودن موادی چون اکسیدآهن، پلی اتیلن و دی‌اکسید تیتانیوم هستند و خطر ابتلا به سرطان‌های ریوی و سینه هنگام استفاده از آن بالاست . می توانید از رژهایی که مورد تایید متخصصان نیز هستند مثل دوسه، لورال، کالاس، بیو و آمیتیس استفاده نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...