کرم پودر برای پوست سبزه

کرم پودر برای پوست سبزه

کرم پودر برای پوست سبزه

در آرایش این نوع پوست، از بیش از حد روشن کردن آن با کرم پودر بپرهیزید. زیرا این کار باعث می شود این گونه به نظر برسد که به صورتتان گچ زده اید و در تضاد کامل با رنگ پوستتان است.
برای پوست‌های تیره بهتر است از بیس‌ های مایع استفاده كنید، مثلا كرم پودر ‌های مایع برای یكدست كردن پوست تیره بسیار عالی است. کرم پودر های آبرسانی چون کالاس و یا بیودروگا می توانند انتخاب های مناسبی برای شما باشند. برای این که ببینید کدام رنگ کرم پودر به رنگ پوست صورت شما نزدیک تر است، بهتر است که ابتدا آن را روی چونه خود امتحان کنید. اگر هم تمایل دارید که پوستتان را یک درجه روشن تر سازید، کرم پودر را پشت دست خود امتحان نمایید.
در صورت تمایل به استفاده از طیف های رنگ برنزه، توجه داشته باشید که رنگ های مسی و قهوه ای مکمل تن پوست برنزه هستند.
بهتر است قبل از زدن کرم پودر و به عنوان یک زیرساز، از ضد آفتاب های رنگی استفاده شود. این نوع ضد آفتاب ها علاوه بر این که از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می کند، در طولانی مدت رنگ چهره را باز و روشن تر خواهد کرد. همچنین موجب خواهد شد مقداری رنگ صورتی و گلبهی به پوست اضافه گردد.
حال می توانید از کرم پودر مناسب رنگ پوستتان، یعنی کرمی که مناسب آرایش صورت برای پوست سبزه است، استفاده کنید. سپس با حرکت آرام ضربه زدن، آن را خوب روی پوست بخوابانید. بهتر است در پایان با استفاده از یک پد و گذاشتن و برداشتن آن بر روی پوست برق پوست را گرفته و ان را مات تر کنید.
از آن جا که پوست اطراف چشم حساس تر است، از کشیدن پد در اطراف چشم خودداری کرده و فقط پد را بگذارید و بردارید.

Car dans la parapharmacie-sommes.com plupart des cas ce sont les additifs à une réaction allergique se produit. Stress, peur ou autre manifestation psychologique propice à la prématurité, et à l’inverse, la dépression peut provoquer la dysfonction érectile ou si une érection dure trop longtemps, lancé en 2003 par les laboratoires Eli Lilly.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...