در انتخاب رنگ کرم پودر دقت کنید

در انتخاب رنگ کرم پودر دقت کنید

در انتخاب رنگ کرم پودر دقت کنید

افراد برای این که زیباتر بنظر برسند آرایش می کنند تا نقاط قوت صورت خود را برجسته کنند و نقاط ضعف آن را بپوشانند. تعیین رنگ پوست، معمولا هنگام انتخاب کرم پودر و پنکک مورد توجه قرار می گیرد. بنابر این شما باید رنگ کلی و دقیق پوست خود را پیدا کرده تا با توجه به آن بتوانید رنگ مناسبی پیدا کنید که بتواند رنگ چهرتان را یکنواخت کرده و دو رنگی ها و عیوب را بهتر بپوشاند.

اما یکی از اشتباهات رایج در آرایش کردن که اکثرا آن را مرتکب می شوند، انتخاب رنگ مناسب برای آرایش چهره است. رنگ کرم پودر مایع، پنکک و یا هر وسیله آرایشی که در صورتتان به کار می برید، می توانند ظاهر شما را زیباتر کند و یا به اشتباه زیبایی های ذاتی شما را هم بپوشاند.

به عنوان مثال اگر شما پوستی روشن داشته باشید، استفاده از کرم پودر روشن تر از پوست، آن را بی روح تر نشان خواهد داد. به همین دلیل، پیدا کردن رنگ مناسب کرم پودر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بهترین مکان برای تست رنگ کرم پودر برای اکثر مردم پشت خط فک و کنار گردن می باشد. اما اگر محصول tester یا نمونه نداشت می توانید بطری کرم پودر را پشت خط فک و کنار گردن گرفته و سعی کنید که رنگ متناسب را بیابید.

به یاد داشته باشید که هدف در انتخاب رنگ، تغییر رنگ چهره نیست، بلکه هدف یکدست کردن تن رنگی صورت می باشد. برای همین این روش که کرم پودر را بر پوست پشت دست امتحان کنید مدت هاست که منسوخ شده است.

پیشنهاد ما به شما استفاده از کرم پودر استودیو فیکس مک، کرم پودر همراه با ضد آفتاب کالاس و یا کرم پودرهای فوق العاده آرت دکو می باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...