چگونه به صورتمان کرم پودر بزنیم؟!                         

چگونه به صورتمان کرم پودر بزنیم؟!                         

چگونه به صورتمان کرم پودر بزنیم؟!                         

هدف از کرم پودر زدن این است که نواحی که خشک تر هستند، قرمزی دارند و یا پوسته پوسته شده اند را تشخیص دهید. لزومی‌ ندارد با کل پوست صورت یکسان برخورد کنید.

لازم است قبل از استفاده از کرم پودر، پوست صورت را آماده کنید. برای این کار صورت تان را بشویید و از مرطوب کننده ی مناسب استفاده کنید. سپس پنج دقیقه صبر کنید تا مرطوب کننده کاملا جذب پوستتان شود.

اکنون می توانید کرم را روی صورتتان پخش کنید. اگر پوشش کم می خواهید، کرم را با انگشتان روی پوست پخش کنید و در صورتی که خواهان پوشش بیشتر هستید، می توانید از اسفنج یا پد استفاده کنید.

در صورتی که از انگشتانتان استفاده می کنید، کمی‌ از کرم پودر را به انگشتتان بزنید و بین انگشتان دستتان آن را گرم نمایید. این کار بسیار مهم و مفید است چون باعث می شود مواد داخل کرم به دمای بدن شما برسد و کرم بهتر جذب پوست شود.
ابتدا قسمت‌های آسیب دیده و خشک تر را با استفاده از سر انگشتانتان با حرکات دورانی کرم بزنید. سپس کمی‌ دیگر کرم بین انگشتانتان گرم کنید و روی گونه‌ ها را از پایین به بالا و با حرکات جارو مانند بمالید. توجه داشته باشید که اصلا پوستتان را نکشید و حرکات بالا به پایین نداشته باشید و همواره دقت کنید که حرکات دستتان باید خلاف جهت شل شدن پوست باشد.
پیشانی را هم به همین ترتیب و با حرکات دورانی خیلی نرم و ملایم کرم بزنید.

برای کشیدن کرم دور چشم ها مراقب باشید؛ زیرا پوست اطراف چشم نازک تر است. بهتر است با استفاده از انگشت حلقه که ضعیف ترین انگشت دست است، کرم را به دور چشم بزنید و از گوشه داخلی به سمت گوشه بیرونی ضربه بزنید تا زمانی که کرم کاملا جذب شود.

پیشنهاد ما به شما استفاده از کرم پودر هایی چون کرم کالاس است که بافت ابریشمی نرم و سبک دارد و رطوبت پوست را حفظ می کند. همچنین می توانید از کرم های دیگری همچون ایو روشه، لورال و یا آمیتیس استفاده نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...