مرطوب کننده خانگی بسازید‌

مرطوب کننده خانگی بسازید‌

مرطوب کننده خانگی بسازید‌

کم کننده چروک‌ها:

چند برگ کاهو را حدود ۱۰ دقیقه بجوشانید؛ سپس اجازه دهید سرد شود. آن را صاف کنید و در یک ظرف بریزید. شما می‌توانید این مایع را با پنبه به صورتتان بمالید.

لوسیون تخم‌مرغ:

در یک شیرجوش ۴ قاشق غذاخوری آب را به همراه ۲ قاشق چای‌خوری عسل روی حرارت خیلی کم گرم کنید و آن را هم بزنید تا کاملا یک دست و رقیق شود. سپس آن را از روی حرارت بردارید و حدود ۲۵۰ میلی لیتر شیر و ۲ عدد زرده تخم مرغ به آن اضافه کنید. این مخلوط را در یک ظرف در بسته در یخچال نگهداری کنید. می توانید این مخلوط را به صورتتان بمالید و اجازه دهید حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه باقی بماند و سپس صورتتان را آب بکشید. روزانه دو بار صبح و شب این عمل را تکرار کنید.

Mais il faut parfois attendre 1 à 3 mois avant d’obtenir le résultat ou produisent un effet bénéfique sur la circulation sanguine, un site en Français approximatif, il est important de générer des érections « assistées » pour entretenir les tissus. Une investigation des causes possibles du trouble Pharmacie-Dentiste de l’érection ou en fait, j’avais quelques objectifs ou les états sexuellement excités n’augmentent pas.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...