ماندگاری بیشتر ریمل

ماندگاری بیشتر ریمل

احتمالا شما هم زمانی که یک ریمل جدید می‌خرید، خیلی قدرش را دانسته و به خوبی از آن نگهداری می‌کنید تا در آینده از آن استفاده کنید. اگر شما از آن دسته خانم‌هایی هستید که مرتبا آرایش می‌کنید، احتمالا لوازم آرایشتان به مدت یک ماه تمام می‌شود، اما در غیر این صورت، اگر آن را کنار گذاشته اید تا در روز مبادا از آن استفاده نمایید، ممکن است ریمل شما خشک شده و مجبور شوید تا یکی دیگر بخرید.

اگر می خواهید ماندگاری ریمل خود را زیاد کنید، حتما نکات ذیل را بخوانید. با چنین اقداماتی می توانید از لوازم آرایش خود محافظت نموده و ماندگاریشان را زیاد کنید.

همیشه هنگام خرید، به تاریخ تولید آن دقت کنید
با این بررسی ساده، از چشم خود در برابر عفونت محافظت کرده و همچنین مطمئن می‌شود که میتوانید مدت زمان بیشتری ریمل خود را نگاه دارید.

هیچ‌وقت درب ریمل خود را باز نگذارید
این کار باعث می‌شود تا هوا به داخل آن رفته و به سادگی خشک شود. همچنین پیش از این که درب آن را باز کنید، کولر یا پنکه را خاموش کنید و حتما بلافاصله پس از استفاده، درب آن را ببندید.

برس را تا انتها داخل ریمل فرو نکنید
کمی تیوپ را متمایل کرده و ریمل را از کنار تیوپ استفاده کنید.

درب ریمل را محکم ببندید و آن را در یک محل تاریک و خنک نگاه دارید
گرما و نور خورشید می‌تواند آسیب رسانده و آن را خشک کند.

اگر خشک شد، درون آن کمی آب بریزید

اگر ریمل شما شروع به خشک یا سفت شدن کرد، پیش از استفاده قطره‌ای آب در آن بیندازید و خوب تکان دهید. این، یکی از متداول ترین کارهایی است که برای ماندگاری بیشتر لوازم آرایشی انجام می دهند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...