نقش مداد لب در زیبا تر کردن لب ها

نقش مداد لب در زیبا تر کردن لب ها

نقش مداد لب در زیبا تر کردن لب ها

باید بدانید که مداد لب نقش اساسی در زیبایی لب ها ایفا می کند. فقط کافی است تا رنگ مناسب را انتخاب کنید و رنگی را برگزینید که با رنگ رژ لب همخوانی داشته باشد. اگر این رنگ به درستی انتخاب شود و به خوبی روی لب قرار بگیرد، علاوه بر شکل دهی کلی به لب ها، به ماندگاری رژ در طول روز نیز کمک خواهد کرد.

نحوه کشیدن خط لب:

علاوه بر انتخاب رنگ خط لب، مدل مداد لبی که انتخاب می کنید نیز اهمیت دارد. با وجود این که انواع مداد و قلم برای کشیدن خط لب وجود دارد، اما همچنان راحت ترین و پرطرفدارترین آن در بین بانوان، مداد معمولی خط لب است که به کشیدن خطی دقیق و زیبا کمک می کند.

مداد لب هایی با نوک نرم که به پوست لب آسیب نرساند و استاندارد که رنگ بندی های متنوعی دارند همچون آمیتیس، بی یو، کاپریس و کالاس می توانند گزینه های مناسبی برای شما باشند.

اگر لبان نازکی دارید که می خواهید آن را برجسته تر سازید، ابتدا کمی مرطوب کننده به لبتان زده و روی آن پنکک بزنید. سپس رژ دلخواهتان را برداشته و به لب خود بکشید.

حال می توانید مداد لب متناسب با رنگ رژتان را بردارید و روی خارج خط لبتان بکشید و با انگشت و یا گوش پاک کن آن را نرم کنید. در انتها می توانید مقداری برق لب را به لب پایین خود بکشید  لب هایتان را به هم بمالید. این کار می تواند لبان شما را برجسته تر نشان دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...