چه زمانی باید از خط لب استفاده کنیم

چه زمانی باید از خط لب استفاده کنیم

چه زمانی باید از خط لب استفاده کنیم

ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چه زمانی باید از خط لب استفاده کرد و بهترین روش استفاده از آن چیست. بد نیست که بدانید نقش خط لب در کنار رژ لب مهم است و باید جای خط لب در وسایل آرایشی همه خانم‌ها محفوظ باشد. در حقیقت وجود آن الزامی نیست اما باعث می شود رژ لب زیباتر دیده شود. اما در مواقعی بهتر است از خط لب استفاده کنید.

اگر لب های شما باریک یا نامیزان است 

استفاده از خط لبی که یک درجه از رنگ رژ لب شما تیره تر است باعث می شود تا لبان شما پرتر و جذاب تر دیده شود. همچنین استفاده از برق لب می تواند لبان شما را درشت تر و برجسته تر نشان دهد.

اگر رژ لب شما خیلی براق یا چرب است 

از آن جایی که رژ لب های براق یا چرب بیشتر از رژ لب های مات دور لب پخش می شوند، بهتر است دور لب را بعد از زدن رژ لب با یک خط لب همرنگ یا کمی تیره تر خط بکشید تا از پخش شدن رژ جلوگیری شود.

اگر می خواهید رژ لب دوام بیشتری داشته باشد 

اگر پیش از رژ لب زدن، کل لب را با مداد لب رنگ کنید سپس روی آن ماتیک بزنید این کار باعث می شود که از پاک شدن زود هنگام رژ لب جلوگیری شده و در طول روز نیاز به تمدید مداوم آن نباشد.

به جای رژ لب 

مداد لب ها معمولا خودشان از رژلب های مات ساخته شده اند بنابراین از مداد لبی که نوک پهن تری دارد می توانید به جای رژ لب نیز استفاده کنید و داخل لب را با آن پر کنید.

می توانید از مداد لب هایی مثل لاوانا، بی یو، ایزادورا و کالاس که نوک نرم و رنگ بندی های متنوعی دارند استفاده کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...