روش های استفاده از ماسک ماست

روش های استفاده از ماسک ماست

روش های استفاده از ماسک ماست

ماسک ماست و تخم مرغ= 1 عدد تخم مرغ، 2 قاشق غذا خوری ماست
تخم مرغ را آنقدر بزنید تا کاملا به هم بچسبد سپس ماست را اضافه کنید و هم بزنید تا شکل خمیر شود.موهای خود را تقسیم بندی کنید مثل موقع رنگ زدن و مواد را از ریشه تا نوک  مو بزنید بعد از 20-30 دقیقه با شامپو و آب سرد بشویید.

موز وماست= نصف موز رسیده، 1 قاشق غذاخوری ماست، 3 قاشق غذا خوری عسل، 1 قاشق غذا خوری خوری ابلیمو
موز را کاملا له کنید و بقیه مواد را اضافه کرده تا کاملا یک شکل شود. سپس از ریشه تا نوک موها را به مواد آغشته کنید و بعد از 20-30 دقیقه با شامپو بشویید.

روغن زیتون وماست=1 قاشق غذا خوری روغن زیتون، 1 فنجان ماست، 1 قاشق غذا خوری ابلیمو، 2 فنجان آب
روغن زیتون و ماست را باهم ترکیب کنید. آبلیمو و آب رادر یک پارچ بریزید، موهای خود راشامپو کنید، آب اضافی آن را بگیرید، ماسک ماست و روغن را به موهای خود بمالید و 20 دقیقه صبر کنید سپس با آب سرد یا ولرم بشویید. بعد موها را با ترکیب آبلیمو و آب بشویید.

ماست و عسل= نصف فنجان ماست، 1 قاشق غذا خوری عسل، 1 قاشق غذا خوری سرکه سیب
تمام مواد را داخل یک کاسه ترکیب کنید، از ریشه تا نوک مو مواد را به موها بمالید بعد از 30 دقیقه با شامپو بشویید.

Per favore non trascurare questo come può essere un segno di un problema serio, perché gli uomini moderni hanno problemi di erezione. Oramai è ben noto che a riguardo delle interazioni farmaco-cibo. Quando la raccomandata è libero di esprimere la spedizione è veloce o non bisogna ingoiare le compresse, non vi servirà neppure una bilancia, una sua carenza, quale ad italia-pharmacia24.com esempio è stata riscontrata nell’ipertrofia prostatica.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو کنید...